Girifit
Sistem Kurulumu ve Entegrasyon
Hizmet veridğiniz sektör gözetmeksizin tüm kapasite ve performans sağlayan sistem kurulumu ve entegrasyon hizmeti sunuyoruz.

Sistem ve Entegrasyon Çözümleri

Sanallaştırma Çözümleri

Sanallaştırma teknolojisine geçerken, uygun yazılımı bulmak; doğru sunucu, veri depolama ve network altyapısını seçmek gibi zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Biz Bu sorunlarınız Çözüyoruz.

Daha Fazla
Veri Depolama Çözümleri

Biz; kurumsal firmaların ihtiyaç analizini yaparak veri depolama özellikleri ile mevcut kapasiteyi daha verimli kullandırarak, enerji maliyetlerinin düşürülmesine büyük katkılar sağlıyoruz.

Daha Fazla
Disaster Çözümleri

Verilerin tek bir merkezde veya farklı bölgelerde tutulması ve konsolide edilmesinin ardından, iş sürekliliğinin temel adımlarından biri olan, felaket kurtarma yönetimi devreye girmektedir.

Daha Fazla
Veri Yedekleme Çözümleri

Biz olası bir veri kaybı durumunda veriye en hızlı şekilde ulaşmak için sizlere yenilikçi depolama ve yedekleme sistemleri sunuyoruz. Sizi sıkıntılardan kurtarıyoruz

Daha Fazla
Güvenlik Çözümleri

Hızla gelişen internet ağı ve sistemlerle birlikte bilgi güvenliğinin sağlanması sadece, network yapısının korunmasıyla mümkün değildir. Bu nedenle geniş çaplı bir önlem almak gerekir.

Daha Fazla
İş Sürekliliği Çözümleri

Risk yönetimi, süreklilik planlaması ve felaket kurtarma operasyonları hizmetlerimizle iş sürekliliğinizin temel unsurlarını oluşturuyoruz. Hizmetini profesyonel olarak sunuyoruz.

Daha Fazla
Keşif ve Hizmet İçin